Je ebola skutečná?

[box type=“shadow“ ]Mezi dnes nejvíce diskutovaná témata, která se týkají celého světa, patří onemocnění ebola. Toto onemocnění, projevující se krvácející horečkou, zabilo na tisíce lidí, žijících v Africe. Otázkou však zůstává, jaká opatření proti ebole zaujmout, aby nepropukla i v Evropě. A zda-li je vůbec ebola skutečná.[/box]

Spousta příčin a důsledku doprovázející výše zmíněné onemocnění, je zahaleno rouškou tajemství. Údajně se tento virus z člověka na člověka vůbec nešíří, naopak byl záměrně dopraven do rozvojových zemí v Africe. Podle odborníků je ebola uměle vytvořeným virem, sloužící k regulaci počtu obyvatel. Z čehož také plyne záhada, proč Spojené státy americké ještě neomezily lety do postižených oblastí.

2. února roku 2012 se konala veřejná diskuse na téma přelidnění, které se účastnil bioinženýrský vědec z University of Arizona, Dr. Charles Arntzen. Přičemž přednášející pravě hovořil o tom, zda-li je vůbec možné nakrmit všechny lidi v rozvojových oblastech. Načež Dr. Arntzen zažertoval a dotázal se: “Viděli jste někdy film Nákaza? To je odpověď. Využijte genetického inženýrství k vytvoření dokonalejšího viru. A díky nákaze vyhyne 25 procent populace.

Odpověď Dr. Arntzena zní velmi znepokojivě, když si uvědomíme, že spolupracoval na nejdůležitějších projektech pro ochranu zdraví, do kterých spadá i objeveni vakcíny proti Antraxu (infekční onemocnění dýchacího ústrojí).

O to horší ohlas nastal, když byl jeho komentář přednesen se značnou pauzou před vypuknutí epidemie ebola. Dr. Arntzen se  dokonce podílel i na projektu EpiCity, jedná se o projekt snažící se vytvořit speciální látku, jenž by hubila spermie. Čímž by následně docházelo ke značnému a především záměrnému omezení populace. Však poslední kapkou pro nás může byt zjištění, že pravě tento člověk spolupracuje a usiluje o vznik nové vakcíny proti tzv. ebole.

Načež jsou obyvatelé v Sieře Leoně přesvědčení, že ebola byla uměle dovezena ošetřovateli Červeného kříže v podobě vakcíny, která má údajně sloužit jako protilék této epidemie. Proto začali Liberijci a Nigerijci pracovníky Červeného kříže ze své země vyhánět. Možným důvodem, proč by měla ebola sloužit jako pouhá hrozba, je tedy omezit počet populace a získat tučný výdělek, putující do kapsy farmaceutickému průmyslu.

Video z veřejné diskuse, kde Dr Charles vyjádřil svůj názor na téma přelidnění.

fotografie: Ebola "od"Rachel Mathias je licencována pod  CC BY 2.0

Fotografie: Ebola „od“Rachel Mathias je licencována pod CC BY 2.0

Rate this post