jak získat likes na Instagramu

4 způsoby, jak získat likes na Instagramu

Používáte Instagram a lehce vás trápí malý počet srdíček? Máte zkrátka menší počet liků, než byste si přáli? Každý, kdo je aktivní na Instagramu, tak hledá více sledujících a lajků, aby byl jeho profil populárnější. Získat více lajků není zas tak velký problém, jako si možná myslíte. Tady jsou rady, které vám můžou pomoci získat větší počet srdíček na oblíbené sociální síti Instagram.

1. Veřejný profil na Instagramu

Pokud máte nastavený soukromý profil, je potřeba nastavit profil na Instagramu viditelný. Minimálně při přidání fotky a ještě nějakou chvíli poté (například na několik hodin či den). Po určité době si v nastavení můžete přepnout zpět na soukromý. Když profil uděláte veřejným, zobrazí se i lidem, které nemáte ve sledujících pomocí funkce polohy nebo hashtagů a dosáhnete tedy více liků než s klasickým počtem sledujících při soukromém profilu.

2. Přidejte polohu

Přidáním místa, kde jste fotku udělali rozhodně můžete získat nějaké ty likes navíc. Záleží také, jak moc populární místo do polohy dáte (například označením malého města moc srdíček navíc nezískáte, ale například označením nějakého lákavého turistického místa, například Sněžky, Prahy, Dubaje atp. můžete získat i desítky).

3. Přidání hashtagu

Hashtag je slovo, slovní spojení či věta, před kterou umístíte tento křížek #. Pomocí hashtagu se vaše fotka či video dostane opět mezi více lidí a příspěvek tak má opět o něco větší šanci získat více srdíček. Za hashtag si můžete napsat cokoliv chcete #pátek, #narozeniny, #dovolená, #kafe&dortík a mnoho dalších.

Existují hashtag strategie, dohledejte na internetu, jak používat správně hashtagy. K jednomu příspěvku můžete přidat až 30 různých hashtagů a tím získat větší dosah, více lajků i více sledujících. Jedná se o strategii, kterou můžou používat začátečníci i profily s několika tisíci followers.

4. Aplikace

V dnešní době existuje mnoho aplikací, které vám pomohou získat srdíčka reálných profilů. Jejich podmínkou je mít v době “objednávky” liků a po dobu jejich sbírání veřejný profil. Aplikace umožňují samozřejmě placenou verzi, kdy je poté sbírání liků mnohem snazší. V neplacené verzi musíte vy sami srdíčkovat fotky lidí, kteří si objednali liky, za to sbíráte body. Za určité množství bodů si poté objednáte srdíčka pro sebe. Těchto aplikací existuje několik a všechny fungují na stejném principu.

Nelepší z nich je asi aplikace like for like. Je nejpřehlednější a nejvýhodnější, protože za jeden osrdíčkovaný cizí příspěvek dostanete 1 srdíčko pro sebe, což ostatní aplikace nemají. U ostatních musíte dát například 50 srdíček a to vyměníte za 20 liků atp.

Tyto aplikace jsou stále oblíbenější a mnoho lidí hledá způsoby jak koupit lajky na Instagramu anebo dokonce jak koupit followers na Instagramu.

Většina těchto aplikací umožňuje také kromě zvyšování počtů srdíček navýšit také počet sledujících nebo shlédnutí na instagramových reels a videí.

Rate this post

Autor

Martin Rosulek

Martin Rosulek je online podnikatel a digitální nomád. Po cestách v Austrálii a jihovýchodní Asii, procestoval Kanadu a Latinskou Ameriku. Často se vrací do Thajska a sbírá další zkušenosti o práci na dálku. Zaměřuje se online marketing a affiliate. Martin bloguje na DigitalniNomadstvi.cz.