Spolupráce

Portál DatlujTo.cz přijme do svého týmu redaktory, kteří se budou podílet na tvorbě virálního obsahu a obsahu, který je uživateli na internetu hledaný.

Staňte se redaktorem portálu DatlujTo.cz

[checklist]

  • Vyplňte registrační formulář a odešlete nám první zkušební článek.
  • Kontaktujeme Vás a zašleme přístupové údaje k administraci.
  • Stáváte se redaktorem portálu DatlujTo.cz. Můžete přidávat další články a začít vydělávat.

[/checklist]

Jak můžete vydělávat psaním článků?

Nestačí vám pouze potěšení, že píšete pro online magazín a Vaše články jsou publikované? Připravili jsme pro Vás možnost přivýdělku!

Na každé stránce s publikovaným článkem je zobrazována reklama. Redaktorům umožňujeme vkládat reklamu, kterou si sami vyberou. Může se jednat o grafické prvky, textové odkazy či reklamy typu Sklik a Google Adsense.

Při nasazení reklamy Sklik či Adsense získáváte peníze za každé kliknutí na reklamu.

V případě zájmu nabízíme redaktorům implementaci reklamy Sklik ke článkům automaticky. Bez starosti proto můžete dále jen sledovat navyšující se příjem.

Grafické a textové odkazy nejčastěji využívají redaktoři k propagaci svých vlastních produktů či stránek nebo propagují affiliate program. V affiliate programu získáváte provizi za každý uskutečněný prodej. Příkladem může být 30% odměna za zprostředkovaný prodej.

Jedná se o jedinečný projekt v České republice, kde máte šanci vydělávat peníze z publikovaného článku doživotně. Nemusíte mít ani své vlastní webové stránky. O návštěvnost a propagaci se staráme my!

Možná to pro vás bude ze začátku pár korun týdně, avšak po pár měsících si můžete díky řadě publikovaných článků přijít na slušný přivýdělek.

[checklist]

  • Čím více článků publikujete, tím více vyděláváte.
  • Jednou článek publikujete, příjem je doživotní.

[/checklist]

Upozornění – chceme, aby redaktoři psali

Portál DatlujTo.cz není katalog, reklamní brožura ani informační server. Ano, umožňujeme reklamu všem redaktorům, avšak nepublikujeme PR články. Redaktory, které přijímáme do týmu, píší pravidelně nové a nové články.

Proč s námi spolupracovat

[checklist]

  • Píšete, o čem chcete.
  • Nasaďte reklamu podle svého uvážení a vydělávejte peníze.
  • Do článků lze vkládat vlastní affiliate odkazy.
  • Redaktorům poskytujeme know-how v oblasti trendů a námětů pro články s vysokou návštěvností.
  • Spolupracujete s energickým mladým týmem.

[/checklist]

[box type=“shadow“ ]

Registrace nového redaktora

V případě Vašeho zájmu o pravidelné přispívání do online magazínu DatlujTo.cz, klikněte na tlačítko „Registrace nového redaktora“ níže, vyplňte formulář a obratem od nás obdržíte informace k dalšímu postupu.

[button color=“green“ size=“medium“ link=“http://datlujto.cz/spoluprace/novy-redaktor“ ]Registrace nového redaktora[/button]

[/box]