Nadčasový Citroen C4 Cactus

Citroen C4 Cactus

[box type=“shadow“ ]Citroen představuje svůj nový model vozu C4 Cactus a ukazuje tak zároveň nový směr značky. Tento vůz je velmi odvážný, moderní a přizpůsobený pro náročného řidiče i spolujezdce. Citroen reaguje na veškeré otázky dneška a své zpracování skloubil do velmi inovativní podoby.[/box]

Hned na první pohled vůz Citroen C4 Cactus působí jinak. Odvážný design však není jen o stylu, ale také o praktičnosti a funkčnosti. Designéři a technici se snažili najít kompromis mezi výstředností, plynulými přechody a kompaktním tvarem. Nejvýraznějšími prvky je jednoznačně boční design pod okny, zadní část vozu a střecha. V přední části jsou zvýrazněny světla, která vzbuzují zdání 3D efektu.

Experti o designu vozu C4 Cactus

Víte, že Citroen jako první na světě přesunul airbag z přístrojové desky do stropu? Desing vozu je nadčasový! Podívejte se na video, kde hovoří experti o designu C4 Cactus.

https://www.youtube.com/watch?v=AkCjToVqiMs#t=48

Interiér vozu Citroen C4 Cactus

Citroen C4 Cactus interiér vozu

V interiéru vsadil Citroen na minimalismus a technickou praktičnost. Každý prvek má své jedinečné místo a rozhodně zde můžeme hovořit o jednoduchosti uspořádání. Můžete se těšit na velmi příjemné prostředí, které doplňuje 7 palcový dotykový displej.

Pohodlné sofa pro řidiče a spolujezdce

Citroen C4 Cactus3

Jednou z novinek ve vozu Citroen C4 Cactus je uspořádání předních sedadel. Byly navrženy jako sofa, aby vytvářely příjemnou atmosféru a nabídly neobyčejný komfort. Na první pohled jednoznačně netradiční, avšak doporučujeme určitě vyzkoušet než si uděláte názor.

Výhody vozu Citroen C4 Cactus

[checklist]

  • Dotykový 7″ displej – všechny ovladače jsou na jednom místě.
  • Easy push – přepínač jízdních režimů „D, N, R“.
  • Airbag zabudovaný ve střeše.
  • Magic Wash – snížení množství ostřikovací kapaliny; rozprašovače jsou zabudovány na konci stěračů.
  • Střešní okno propouští světlo a zároveň izoluje od horka.

[/checklist]

Podpůrné prvky řízení

Při jízdě Citroenem C4 Cactus oceníte také funkci přisvícení do zatáček. Asistent pro rozjezd udrží vůz zabržděný po dobu 2 vteřin na svazích se sklonem až 3%. Parkování s Citroenem je mnohem snadnější, protože zpětná parkovací kamera zobrazuje vše na vašem 7 palcovém displeji. Citroen C4 Cactus navíc umožňuje automatické zaparkování vozu. Jako řidič se staráte pouze o akceleraci a brždění.

CItroen C4 Cactu 2

Cena a náklady pro Citroen C4 Cactus

[box type=“shadow“ ]Víte, že Citroen C4 Cactus je o 200 kg lehčí než jeho předchůdce C4. Motory splňují budoucí normy Euro6 a vykazují nízkou spotřebu. Provzoní náklady jsou 3,1 l / 100km; 82 g CO2 / km.[/box]

Citroen C4 Catus pořídíte v úpravě Live již za 329.000,-Kč vč. DPH.

Více informací o úpravách a možnostech vybavení pro vůz:

Rate this post

Autor

Martin Rosulek

Martin Rosulek je online podnikatel a digitální nomád. Po cestách v Austrálii a jihovýchodní Asii, procestoval Kanadu a Latinskou Ameriku. Často se vrací do Thajska a sbírá další zkušenosti o práci na dálku. Zaměřuje se online marketing a affiliate. Martin bloguje na DigitalniNomadstvi.cz.