Formátování textu – levně a profesionálně

wordpracecz

[box type=“shadow“ ]

Potřebujete naformátovat bakalářku nebo naformátovat diplomku? Na webu www.wordprace.cz je v nabídce formátování bakalářských a diplomových prací, vlastně formátování textu v jakékoliv podobě.

[/box]

Jak formátovat text

Závěrečná úprava textu je základem úspěch jeho obsahu samotného. Když text neobsahuje zbytečné „entry“ a „mezery“, máte správně upravené nadpisy, automatický obsah, správné číslovaní stran a další, má pak Váš text větší šanci uspět.

Levné a rychlé formátování textu

Wordprace.cz nabízí kompletní formátování textu dle individuální potřeby každého. Zajišťuje formátování pro studenty a za nízkou cenu 5 Kč / strana. Dá se tedy bezpochyby tvrdit, že budete mít zajištěné formátování levné a rychlé.

Jakmile budete mít svoji práci sepsanou a po gramatické korektuře, stačí si formátování práce objednat. Zpracovatel se Vám nejpozději do pár hodin ozve a domluvíte si termín zaslání práce a čas, do kdy má být text zformátovaný. Do 72 hodin formátuje text bez příplatku, pokud to budete chtít rychleji, budete si muset něco přidat.

Formátování pro každou školu

Kromě práce samotné je potřeba zaslat i pokyny pro zpracování – tedy různé směrnice, doporučení a vyhlášky, které má každá škody různě. Pokud je Vaše škola nemá, pak je text zformátován standardně bez odchylek dle platné ČSN normy pro psané texty.

Výsledek formátování textu

Když je práce zformátovaná, zašle Vám ji zpracovatel zpět ve formě PDF i DOC, Vy si zkontrolujete, jestli odpovídá Vašim představám, a když budete chtít něco změnit, ještě ten den lze tak učinit. Nedoporučuje se už ale do textu jakkoliv zasahovat, je lepší sdělit, co chcete jinak a nechat to zpracovateli.

Pokud tedy nemáte čas svoji práci ještě formátovat, nevíte, jak formátovat text, pak je se spolehněte na zkušeného, který již třetím rokem formátuje diplomky a bakalářky a stále jen za 5 Kč / strana. Konkurence startuje na 13 Kč! Tak to zkuste, minimálně se zeptat nebo si rovnou objednat formátování textu.

Rate this post

Autor

Martin Rosulek

Martin Rosulek je online podnikatel a digitální nomád. Po cestách v Austrálii a jihovýchodní Asii, procestoval Kanadu a Latinskou Ameriku. Často se vrací do Thajska a sbírá další zkušenosti o práci na dálku. Zaměřuje se online marketing a affiliate. Martin bloguje na DigitalniNomadstvi.cz.